Příjďte si k nám i aktivně oddychnout

Velice se na vás těšíme

100% Pohody a soukromí

K dobré dovolené patří i dobré pokrmy, pro naše hosty jsme připravili i možnost samostatné přípravy na grilu

... Nově zrekonstruovaná chalupa ležící přímo v oblíbené destinaci u rybníka v rekreačním letovisku Suchý.

Obec Suchý disponuje velkou kapacitou rekreačního vyžití pro rodinnou dovolenou. V obci je mnoho stánků s občerstvením, restaurací, Pro milovníky hudby je zde i známý letní festival Vesuf.

Kromě koupání v rybníku, či rybaření je Suchý i vstupní branou do hlubokých lesů Drahanské vrchoviny s mnoha cyklostezkami.

Je i branou do nedalekého Moravského krasu, pramení zde podzemní řeka Punkva, v blízkosti se nachází Sloupsko - šošůvské jeskyně, propast Macocha, malebné město Boskovice se středověkým hradem, Westernové městečko Boskovice, větrný mlýn Němčice, zámek Rájec nad Svitavou atd.

Ubytování je vhodné zejména pro rodinnou dovolenou. V těsné blízkosti domu je dětské hřiště a stánek s občerstvením funkčním po dobu letní sezóny

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Velký obývací pokoj s  plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací sedací soupravou, smart televizí, WIFI, lednicí a pračkou, myčkou etc.. ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s dvěma lůžky, samostatné WC, Koupelna s vanou. Celková výměra ubytování je přes 90m².

Sociální zařízení:
Samostatné WC, koupelna, vana, pračka.

Vytápění:
Podlahové vytápění + krbová kamna na dřevo.

Doprava, parkování:
Možnost parkování přímo ve dvoře domu.

Stravování

Možnost využít plně vybavenou kuchyň v areálu, nebo využít 50m od domu občerstvení.

Vybavení chalupy

WIFI, plynový gril, Smart TV, myčka, mikrovlnná trouba, topinkovač, indukční varná deska, lednice s mrazákem etc .. etc

Výlety, atrakce, zábava

Rybník s koupáním, cykloturistika, stánky a restaurace, několik dětských hřišť, rybaření, vodní sporty a šlapadla, festival VESUF, pramen Punkvy, Sloupsko - šošůvské jeskyně, propast Macocha, Westernové městečko Boskovice, nejvyšší vrchol Drahanské vysočiny Skalky, Rozhledny, boskovický hrad, zámek Boskovice, vodní nádrž Boskovice, větrný mlýn Němčice, zámek Rájec nad Svitavou etc...

Možnosti koupání: rybník Suchý, koupaliště Němčice, koupaliště Boskovice - Červenka , bazén Boskovice, koupaliště Sloup, koupaliště Šebetov, lom Šošůvka, koupaliště Baldovec, Ostrov u Macochy - Ostrovský rybník, koupaliště Stražisko, koupaliště Palava, koupaliště Letovice, koupaliště Velké Opatovice, aquapark Blansko, rybník Olšovec.

Blízká lyžařská střediska: Malé Hradisko.

Turistické cíle v okolí: Boskovická přehrada.

Suchý - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 1 až 6 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 15.června -15.září
Zimní sezóna: 1.prosince - 15.března
Minimální délka ubytování je 6 nocí.

Ceny za týden za apartmán

Zimní sezona: 12 900 Kč
Letní sezona: 16 900 Kč
Mimo sezonu: 10 900 Kč


"V případě individuálního pobytu kratšího nežli jeden týden, činí sazba za den 2365 Kč 


Vánoce 2022 - máme ještě volno

16900 Kč

Silvestr 2022 - máme ještě volno

20000 Kč


*pro stálé hosty individuální cenový program


Další info na dotaz.

Provoz, poplatky, ceny

V CENĚ JE ZAHRNUTO:
ubytování, připojení na internet, lůžkoviny, osušky 1 kus na osobu, možnost využívat plynový gril, ručník na ruce, utěrky, houbičky na nádobí, , tablety do myčky, toaletní papír, mýdlo, papírové utěrky, pytle na odpadky, parkování a mnoho dalšího.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO:
- vratná kauce za bezeškodný pobyt: 3.000 Kč ( kauce bude v případě bezeškodného pobytu vrácena při předávání chalupy v den odjezdu po odečtení ceny za spotřebovanou elektřinu a rekreační poplatek)
- náklady na elektřinu 6,50 Kč/kWh *do ceny není zahrnuta inflační doložka

ODJEZD A PŘÍJEZD
Letní sezóna: od 15.června do 15 .září - Pouze celý týden od soboty do soboty
- v letní sezóně: příjezd od 15:30 do 19:00, odjezd od 9 do 10:00 hodin
- v zimní sezóně/mimo sezónu: dle domluvy


STORNO PODMÍNKY
- Při zrušení pobytu za více než 30 dní před nástupem na pobyt, odečteme ze zaplacené zálohy 1000,-Kč, zbytek zálohy vracíme neprodleně nazpět.
- Při zrušení pobytu 30-15 dní před nástupem na pobyt, odečteme ze zaplacené zálohy 2000,- Kč, zbytek zálohy vracíme ihned nazpět.
- Při zrušení pobytu 14-0 dní před nástupem na pobyt zálohu již nelze vrátit. Budete-li nás o tom-to informovat, pokusíme se najít řešení, jak tuto nemilou situaci zmírnit.
Při objednání ubytování se skládá záloha ve výši 30% z ceny ubytování. Zbývajících 70% se uhradí nejpozději 14 dní před nástupem. Vše bezhotovostně.

SMLOUVA
K uzavření ubytovací smlouvy dochází za kumulativního splnění dvou podmínek, a to doručením písemné objednávky nebo písemného potvrzení rezervace ubytovateli a okamžikem, kdy ubytovatel od ubytovaného obdrží zálohu na ubytování.

Závěrečný úklid :

Před odjezdem je ubytovaný povinen uklidit, uvést celý užívaný objekt (byt, terasu, pergolu s grilem , zahradu) do stavu, v jakém byl předán , umýt nádobí, vyklidit, vytřít lednici, vynést odpadky. Nadprůměrné znečištění včetně vybavení (bláto na podlaze, špinavá lednice, neumyté nádobí, nevyklizená myčka, špinavé zdi, nepořádek a odpadky kolem chalupy apod.) bude v případě neuvedení do pořádku účtováno smluvní pokutou ve výši 2.000 Kč a uhrazeno hotovostně z kauce. Rozbité vybavení - účtujeme pouze pořizovací ceny. Před ukončením pobytu je nutné vyčkat na příjezd správce a provést řádné předání objektu.

CHALUPA U RYBNÍKA SUCHÝ
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky